Korzystając z usługi pozycjonowania w wyszukiwarce Google, otrzymujesz zestaw działań mających na celu zwiększenie pozycji oraz finalnie zwiększenie ilości odwiedzin pochodzących z wyników wyszukiwania, z uwzględnieniem zmian w algorytmach wyszukiwarki. Za każdym razem sięgamy po rozwiązania sprawdzone i dostosowane do charakteru działalności pozycjonowanej witryny. Dla każdego z klientów tworzymy model rozliczenia oparty o zakres działań oraz poziom konkurencji w danej branży. Pisząc zapytanie o pozycjonowanie otrzymasz indywidualną ofertę współpracy.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie przygotowane na potrzeby małych i średnich witryn – zawiera w sobie optymalizację witryny oraz plan działań tworzących ranking oraz przyrost ilości odwiedzin z organicznych wyników wyszukiwarki na najważniejsze hasła branżowe powiązane z ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Wybierając naszą ofertę pozycjonowania dla sklepów internetowych zyskujesz szereg działań, które zapewnią poprawę widoczności witryny zarówno główne hasła witryny jak również na długi ogon fraz (long tail). Posiadamy niezbędne doświadczenie aby skuteczne wspierać cele biznesowe klientów. Każdy sklep internetowy dysponuje dużymi możliwościami promocji w zakresie pozycjonowania, my je dla Ciebie wdrożymy.