Cześć, mam na imię Michał Kowalski i od wielu lat jestem związany z branżą internetową, to moja praca i hobby – przez ten czas byłem webmasterem, administratorem serwerów opartych o systemy Linux, prowadziłem własne blogi,  tworzyłem i redagowałem blogi dla innych firm, wdrażałem sklepy oparte o WordPress i PrestaShop, byłem specjalistą SEO i mareketingu internetowego, kierownikiem projektu.

Prowadzę tego bloga dla osób zainteresowanych pozycjonowaniem i optymalizacją SEO. Obecnie pracuje jako specjalista od marketingu internetowego – głównie SEO/SEM i koordynator w sklepie internetowym oraz świadczę usługi SEO dla firm lokalnych i sklepów internetowych.

Od 2009 roku prowadzę stronę pod adresem Pierwszywgoogle.pl, która była blogiem i stroną firmową, kiedyś strona była w topach wyników wyszukiwarki i generowała duży ruch;) Przez ten czas wiedza jaką tu opublikowałem mocno się postarzała i straciła aktualność. Z drugiej strony zbudowałem stałą relację z kilkoma klientami, których pozycjonuję już od wielu lat, wszyscy są z polecenia i dlatego nie musiałem rozwijać tej strony. Przez ten czas pracowałem nad rezultatami klientów, widziałem jak rozwijały się SWL’e, precle, katalogi stron, automaty do pozycjonowania, jak Google usuwał strony swoimi zmianami algorytmu oraz karami, w związku z czym czasami pomagałem usuwać filtry i kary ręczne.

Co znajdziesz na tej stronie:

  • praktyczne informacje na temat pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych oraz sklepów internetowych,
  • porady i wskazówki oparte na mojej praktyce i prawdziwych obserwacjach – w 100% przetestowane,
  • cenną wiedzę, którą będę się dzielił tylko z subskrybentami mojego newslettera,
  • testy pozycjonowania prosto z wyników wyszukiwarki Google.

Zapraszam serdecznie 😉